Giyimkent/Esenler/İSTANBUL 0 (212) 210 81 82

Güvenlik Sistemleri

CCTV Kamera Görüntüleme

Teknim, Jablatron, Vitec

Kapalı ve Açık alan görüntü izleme ve kaydetme yoluyla gözetim sağlayan Kapalı Devre Kamera Kontrol Sistemleri, boyut ve gereksinimlerinize paralel olarak tasarlanabilir.

Hırsız Alarm Sistemleri

Teknim, Jablatron, Vitec

Hırsız Alarm Sistemlerinde;
* SATIŞ & ÖZEL ÜRÜN TEDARİK
* MONTAJ & KURULUM
* UZMAN SERVİS
alanlarında eğitimli ve tecrübeli ekibimiz ile servis vermekteyiz.

Yangın Alarm Sistemleri

Teknim, Jablatron, Vitec

Yangın algılama ve alarm sistemleri her türlü yapı, bina, tesis ve işletmelerde çıkabilecek yangınları daha başlangıç aşamasında tespit etmek, gerekli güvenlik birimlerine ve itfaiyeye haber vermek amacıyla kurulan hem can hem de mal korumaya yönelik sistemlerdir.

Access Kontrol Sistemleri

Teknim, Jablatron, Vitec

Access kontrol sistemleri iş dünyasında gitgide daha da popüler olmaktadır. Firmalar ve çeşitli kurumlar hem iş yeri güvenliğini sağlamanın hem çalışanlarının ve müşterileri il özel verileri korumanın önemi üzerinde durmaktadırlar.

Personel Takip Sistemleri

Teknim, Jablatron, Vitec

Personel Takip Sistemi Şifreli, Parmak İzli, Kartlı, Yüz Tanıma Sistemli olarak isteğinize göre çalışabilmektedir. Özellikler hakkında ayrıntılı bilgi için firmamızla iletişime geçiniz.

Teknik Servis

Telekomünikasyon sektörünün önde gelen markalarından MITEL, LG_ERICSSON, KAREL, MULTITEK, GRANDSTREAM, YEALINK, GIGASET, PANASONIC , PHILIPS, ALCATEL, ATLANTIS, TTEC cihazlarına hizmet vermektedir.
Eciroğlu Teknik Servis, tecrübeli uzman kadrosuyla, en yeni teknolojilere sahip onarım laboratuvar alt yapısı ile kurulan servis merkezinde kaliteli servis anlayışını ön planda tutarak sizlere hizmet etmektedir...

Teknik Servis Personelimizin Çalışma Alanları:

  • Santral Kurulumu
  • İletİŞİm Ağı cİhaz konfİgÜrasyonu
  • İletİŞİm Ağı cİhaz onarımı
  • İletİŞİm Cİhazları Tamİrİ
  • Koordİnasyon ve İş takİbİ yapabİlme

Garanti

Kullanıcının hatalı kullanımından kaynaklanan arıza/kusurlarda ve kurulumu Teknik Servisimiz tarafından yapılan ürünlerde, garanti süresi kapsamında ücretsiz onarım hizmeti verilir.