Giyimkent/Esenler/İSTANBUL 0 (212) 210 81 82

Network Sistemleri

Modemler

TP-Link, ZyXEL, Xpeech

Modemler size internete ulaşmayı, uzaktaki bir bilgisayarı kontrol etmeyi, karşılıklı olarak her türlü haberleşmeyi sağlar. Faksınızı çekebilir, kağıda gereksinim duymadan faksınızı alabilirsiniz.

Switchler

TP-Link, ZyXEL, Xpeech

Switchler network üzerindeki farklı düğümlerin ( network bağlantı noktaları, genelde bir bilgisayardır ) birbirleriyle doğrudan ve sağlıklı bir biçimde haberleşebilmesini sağlar.

Routerlar

TP-Link, ZyXEL, Xpeech

Ağdaki bilgisayarların yönlerini bulmalarına klavuzluk eder. Bir başka deyişle ağdaki ip paketlerini bir networkten başka bir networke taşımaya yarayan cihazlara router denmektedir.

Access Pointler

TP-Link, ZyXEL, Xpeech

WAN'larda telsiz sinyallerinin güçlendirilmesi ve paylaştırılması için kullanılan bir araçtır. Aynı zamanda veri paketlerinin telsiz ağlarda paylaşımını sağlar.

Teknik Servis

Telekomünikasyon sektörünün önde gelen markalarından MITEL, LG_ERICSSON, KAREL, MULTITEK, GRANDSTREAM, YEALINK, GIGASET, PANASONIC , PHILIPS, ALCATEL, ATLANTIS, TTEC cihazlarına hizmet vermektedir.
Eciroğlu Teknik Servis, tecrübeli uzman kadrosuyla, en yeni teknolojilere sahip onarım laboratuvar alt yapısı ile kurulan servis merkezinde kaliteli servis anlayışını ön planda tutarak sizlere hizmet etmektedir...

Teknik Servis Personelimizin Çalışma Alanları:

  • Santral Kurulumu
  • İletİŞİm Ağı cİhaz konfİgÜrasyonu
  • İletİŞİm Ağı cİhaz onarımı
  • İletİŞİm Cİhazları Tamİrİ
  • Koordİnasyon ve İş takİbİ yapabİlme

Garanti

Kullanıcının hatalı kullanımından kaynaklanan arıza/kusurlarda ve kurulumu Teknik Servisimiz tarafından yapılan ürünlerde, garanti süresi kapsamında ücretsiz onarım hizmeti verilir.