Giyimkent/Esenler/İSTANBUL 0 (212) 210 81 82

DECT Telefonlar

Gigaset DECT Telefonlar

Gigaset, Panasonic, Philips

Gigaset DECT Telefonları, ev ve iş telefonu arasında mükemmel bir geçiş yapıyor. Kablosuz özelliği ile de çoklu görevleri ve konferans aramalarını kolayca gerçekleştirebilir. Bluetooth® bağlantısını kullanarak kolayca bilgilerinizi bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Panasonic DECT Telefonlar

Gigaset, Panasonic, Philips

Japonya merkezli Panasonic, tüketicilerin zihninde video kamera, kablosuz DECT telefon, televizyon ve kişisel bakım ürünleri ile yer etmiş bir marka. Tüketici elektroniği sınıfındaki ürünleri ile sağlamlık algısına sahiptir.

Philips DECT Telefonlar

Gigaset, Panasonic, Philips

Philips DECT Telefonları, uzun süreli ergonomik kullanımı ve üstün ses kalitesini bir arada sunar. Bu gerçek tak ve çalıştır cihazları, sezgisel menüleriyle adeta sadeliğin simgesidir.


Teknik Servis

Telekomünikasyon sektörünün önde gelen markalarından MITEL, LG_ERICSSON, KAREL, MULTITEK, GRANDSTREAM, YEALINK, GIGASET, PANASONIC , PHILIPS, ALCATEL, ATLANTIS, TTEC cihazlarına hizmet vermektedir.
Eciroğlu Teknik Servis, tecrübeli uzman kadrosuyla, en yeni teknolojilere sahip onarım laboratuvar alt yapısı ile kurulan servis merkezinde kaliteli servis anlayışını ön planda tutarak sizlere hizmet etmektedir...

Teknik Servis Personelimizin Çalışma Alanları:

  • Santral Kurulumu
  • İletİŞİm Ağı cİhaz konfİgÜrasyonu
  • İletİŞİm Ağı cİhaz onarımı
  • İletİŞİm Cİhazları Tamİrİ
  • Koordİnasyon ve İş takİbİ yapabİlme

Garanti

Kullanıcının hatalı kullanımından kaynaklanan arıza/kusurlarda ve kurulumu Teknik Servisimiz tarafından yapılan ürünlerde, garanti süresi kapsamında ücretsiz onarım hizmeti verilir.