Giyimkent/Esenler/İSTANBUL 0 (212) 210 81 82

IP DECT Telefonlar

Gigaset IP DECT Telefonları

Gigaset, Grandstream

Yoğun evler için özel olarak tasarlanmış olan Gigaset IP DECT Telefonlar ailenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde donatılmıştır. Direkt arama ayarları siz evde yokken evdeki çocukların sizi tek tuşla kolayca arayabilmesini sağlar.

Grandstream IP DECT Telefonları

Gigaset, Grandstream

Grandstream IP telefonları kurumsal IP PBX, Birleşik İletişim (Unified Communications), çağrı merkezlerinde ve servis sağlayıcılar tarafından sunulan hizmetlerde kullanılmak üzere yüksek kaliteli bir tasarıma sahiptir.Teknik Servis

Telekomünikasyon sektörünün önde gelen markalarından MITEL, LG_ERICSSON, KAREL, MULTITEK, GRANDSTREAM, YEALINK, GIGASET, PANASONIC , PHILIPS, ALCATEL, ATLANTIS, TTEC cihazlarına hizmet vermektedir.
Eciroğlu Teknik Servis, tecrübeli uzman kadrosuyla, en yeni teknolojilere sahip onarım laboratuvar alt yapısı ile kurulan servis merkezinde kaliteli servis anlayışını ön planda tutarak sizlere hizmet etmektedir...

Teknik Servis Personelimizin Çalışma Alanları:

  • Santral Kurulumu
  • İletİŞİm Ağı cİhaz konfİgÜrasyonu
  • İletİŞİm Ağı cİhaz onarımı
  • İletİŞİm Cİhazları Tamİrİ
  • Koordİnasyon ve İş takİbİ yapabİlme

Garanti

Kullanıcının hatalı kullanımından kaynaklanan arıza/kusurlarda ve kurulumu Teknik Servisimiz tarafından yapılan ürünlerde, garanti süresi kapsamında ücretsiz onarım hizmeti verilir.