Giyimkent/Esenler/İSTANBUL 0 (212) 210 81 82

IP Telefonlar

Mitel IP Telefonları

Mitel, LG-Ericsson, Karel, Grandstream, Yealink

Mitel IP masaüstü ailesi, uygun maliyetli giriş seviyesinde IP telefonlardan sofistike IP telefonlara ve cihazlara, kablosuz telefonlara, konferans telefonlarına ve operatör konsollarına kadar çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

LG-Ericsson IP Telefonları

Mitel, LG-Ericsson, Karel, Grandstream, Yealink

LG-Ericsson IP Telefon markası olarak, Orta ve Büyük ölçekli firmalar için bir profesyonel çözümdür. Kaynaklariniza veya verilerinize ulasmaniz gerektiginde eger iletisim alt yapiniz ihtiyaçlarinizi tam olarak karsilamasını istiyorsanız bizi tercih edin.

Karel IP Telefonları

Mitel, LG-Ericsson, Karel, Grandstream, Yealink

Karel IP Telefonları (VoIP telefonlar, SIP Telefonlar, Yazılım Tabanlı Telefonlar - Softphone) etkin iletişim teknolojilerini, çalışanların verimini arttırmak ve giderleri azaltmak için kullanır.

Grandstream IP Telefonları

Mitel, LG-Ericsson, Karel, Grandstream, Yealink

Grandstream GXP Kurumsal IP Telefon Serisi zengin telefon özellikleri, yüksek ses kalitesi, multi-line göstergeleri, PoE desteği, üstün hands-free hoparlör ve uygun fiyat avantajları sunar. Küçük ve orta ölçekli firmalar ile birlikte kurumsal firmalar için ideal çözümler sağlar.

Yealink IP Telefonları

Mitel, LG-Ericsson, Karel, Grandstream, Yealink

Yealink IP Telefonlar, bugün dünyanın en çok tercih ettiği iki IP Telefon markasından biri olup hızla büyüyen IP telefon dünyasına girdiği günden bu yana aldığı ödüllerle hedeflediği bir numaralı pozisyona büyük hızla tırmanıyor.
Teknik Servis

Telekomünikasyon sektörünün önde gelen markalarından MITEL, LG_ERICSSON, KAREL, MULTITEK, GRANDSTREAM, YEALINK, GIGASET, PANASONIC , PHILIPS, ALCATEL, ATLANTIS, TTEC cihazlarına hizmet vermektedir.
Eciroğlu Teknik Servis, tecrübeli uzman kadrosuyla, en yeni teknolojilere sahip onarım laboratuvar alt yapısı ile kurulan servis merkezinde kaliteli servis anlayışını ön planda tutarak sizlere hizmet etmektedir...

Teknik Servis Personelimizin Çalışma Alanları:

  • Santral Kurulumu
  • İletİŞİm Ağı cİhaz konfİgÜrasyonu
  • İletİŞİm Ağı cİhaz onarımı
  • İletİŞİm Cİhazları Tamİrİ
  • Koordİnasyon ve İş takİbİ yapabİlme

Garanti

Kullanıcının hatalı kullanımından kaynaklanan arıza/kusurlarda ve kurulumu Teknik Servisimiz tarafından yapılan ürünlerde, garanti süresi kapsamında ücretsiz onarım hizmeti verilir.