Giyimkent/Esenler/İSTANBUL 0 (212) 210 81 82

Telefon Santralleri

Mitel Telefon Santralleri

Mitel, LG-Ericsson, Karel, Multitek, Grandstream

Mitel Santralları şirketlere hali hazırda bulunan klasik santrallerini IP telefon mimarisine geçirmeyi sağlar. Bu mimari ile kurumlara ve firmalara Yerel Alan Ağlarında ve Uzak Alan Ağında zengin fonksiyonlu IP telefon teknolojisini ve gelişmiş uygulamalarını sunar.

LG-Ericsson Telefon Santralleri

Mitel, LG-Ericsson, Karel, Multitek, Grandstream

LG-Ericsson Telefon Santralleri küçük ve orta ölçekli işletmeler için yüksek kaliteli donanım platformu ile haberleşmeyi basite indirgeyerek kolay kullanım ve yönetim imkanı yanında, bir işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak zengin özellikler sunar.

Karel Telefon Santralleri

Mitel, LG-Ericsson, Karel, Multitek, Grandstream

Karel Telefon Santralları günümüzde firmalar tarafından şirket içi haberleşmeyi gerçekleştirmek için tercih ediliyor. Kullanıcılar kendilerine verilen kısa kodları(abone numaralarını) tuşlayarak birbirleriyle ve dış hatlarla kolayca konuşabiliyor.

Multitek Telefon Santralleri

Mitel, LG-Ericsson, Karel, Multitek, Grandstream

Multitek, bünyesindeki mühendisler ile ileri teknoloji ürünlerin geliştirilmesinde çalışan öğretim üyeleri ve uzman mühendislerden oluşan araştırma geliştirme birimiyle yüksek nitelikli santral ürünlerini en ekonomik maliyetle müşterilerine sunmaktadır.

Grandstream Telefon Santralleri

Mitel, LG-Ericsson, Karel, Multitek, Grandstream

Hepsine bir arada çözüm sunan Grandstream Telefon Santralleri esnek yapılandırma, kolay kurulum ve yönetimin yanı sıra uygun fiyat avantajları sağlamaktadır. Bu santraller 500 kullanıcıya kadar hizmet vermektedir.
Teknik Servis

Telekomünikasyon sektörünün önde gelen markalarından MITEL, LG_ERICSSON, KAREL, MULTITEK, GRANDSTREAM, YEALINK, GIGASET, PANASONIC , PHILIPS, ALCATEL, ATLANTIS, TTEC cihazlarına hizmet vermektedir.
Eciroğlu Teknik Servis, tecrübeli uzman kadrosuyla, en yeni teknolojilere sahip onarım laboratuvar alt yapısı ile kurulan servis merkezinde kaliteli servis anlayışını ön planda tutarak sizlere hizmet etmektedir...

Teknik Servis Personelimizin Çalışma Alanları:

  • Santral Kurulumu
  • İletİŞİm Ağı cİhaz konfİgÜrasyonu
  • İletİŞİm Ağı cİhaz onarımı
  • İletİŞİm Cİhazları Tamİrİ
  • Koordİnasyon ve İş takİbİ yapabİlme

Garanti

Kullanıcının hatalı kullanımından kaynaklanan arıza/kusurlarda ve kurulumu Teknik Servisimiz tarafından yapılan ürünlerde, garanti süresi kapsamında ücretsiz onarım hizmeti verilir.