Giyimkent/Esenler/İSTANBUL 0 (212) 210 81 82

Telekomünikasyon

Telefon Santralleri

Mitel, LG-Ericsson, Karel, Multitek, Grandstream

Telefon Santralları günümüzde firmalar tarafından şirket içi haberleşmeyi gerçekleştirmek için tercih ediliyor. Kullanıcılar kendilerine verilen kısa kodları (abone numaralarını) tuşlayarak birbirleriyle ve dış hatlarla kolayca konuşabiliyor.

IP Telefonlar

Mitel, LG-Ericsson, Karel, Grandstream, Yealink

IP telefonu, TCP/IP ağları üzerinden telefonla iletişimleri ifade eder. Devre anahtarlı ağ üzerinde analog ve dijital sinyaller içeren PSTN’den farklı olarak, IP telefonu paket anahtarlıdır. Ağ üzerinden aktarılacak bütün bilgiler, veri paketlerine ayrılır.

IP DECT Telefonlar

Gigaset, Grandstream

IP Dect Telefonlar, IP santral veya Tümleşik İletişim Sistemlerinde kablosuz çözüme ihtiyaç olduğu tüm durumlarda kullanılabilir. Özellikle; fabrika, depo, hastane, otel, AVM gibi sürekli hareket halinde olan çalışanların olduğu kuruluşlarda IP DECT telefonu müşterilere büyük avantaj sağlamaktadır.

DECT Telefonlar

Gigaset, Panasonic, Philips

Günümüzde Avrupa'da ve Türkiye'de kablosuz analog telefon haberleşme sistemlerinde standart olarak kabul edilen Dect teknolojisi kullanılmaktadır. Dect telefonlarda ortalama mesafe kapalı alanlarda 50 metre, açık alanlarda 300 metre şeklinde belirtilmektedir.

Kablolu Telefonlar

Alcatel, Atlantis, TTEC, Karel, Gigaset

Kablolu Telefonları; Sağlam tasarım, estetik görünüm, fonksiyonel pek çok kullanım özellikleri ile hem ofis hem de ev kullanımı için tasarlanmıştır. Siyah, beyaz ve gri renk seçeneklerine sahiptir.
Teknik Servis

Telekomünikasyon sektörünün önde gelen markalarından MITEL, LG_ERICSSON, KAREL, MULTITEK, GRANDSTREAM, YEALINK, GIGASET, PANASONIC , PHILIPS, ALCATEL, ATLANTIS, TTEC cihazlarına hizmet vermektedir.
Eciroğlu Teknik Servis, tecrübeli uzman kadrosuyla, en yeni teknolojilere sahip onarım laboratuvar alt yapısı ile kurulan servis merkezinde kaliteli servis anlayışını ön planda tutarak sizlere hizmet etmektedir...

Teknik Servis Personelimizin Çalışma Alanları:

  • Santral Kurulumu
  • İletİŞİm Ağı cİhaz konfİgÜrasyonu
  • İletİŞİm Ağı cİhaz onarımı
  • İletİŞİm Cİhazları Tamİrİ
  • Koordİnasyon ve İş takİbİ yapabİlme

Garanti

Kullanıcının hatalı kullanımından kaynaklanan arıza/kusurlarda ve kurulumu Teknik Servisimiz tarafından yapılan ürünlerde, garanti süresi kapsamında ücretsiz onarım hizmeti verilir.