Giyimkent/Esenler/İSTANBUL 0 (212) 210 81 82

KAREL IP TELEFONLAR

Karel IP Telefonları (VoIP telefonlar, SIP Telefonlar, Yazılım Tabanlı Telefonlar - Softphone) etkin iletişim teknolojilerini, çalışanların verimini arttırmak ve giderleri azaltmak için kullanır. IP Telefonlar; kullanıcı dostu, fonksiyonel ve estetik yapıları ile üst düzey yöneticiler, operatörler, mobil ve uzak ofis çalışanları, çağrı merkezi görevlileri gibi çok çeşitli kullanıcı profilleri için en iyi iletişim ürünleridir.


IP138 IP Telefon IP136 IP Telefon
7" dokunmatik ekranı, gigabit desteği ve onlarca gelişmiş kullanım özelliği
Gigabit desteği, geniş renkli ekran ve onlarca gelişmiş kullanım özelliği
IP131 IP Telefon IP1131 IP Telefon
HD ses, geniş ekran, yenilikçi tasarım ve onlarca gelişmiş kullanım...
Gigabit destekli ve 3 hatlı gelişmiş IP telefon
IP1111 IP Telefon IP1211 IP Telefon
HD ses destekli ve 2 hatlı gelişmiş IP telefon
Etkili ses görüşmesi için uygun maliyetli IP telefon
IP111 IP Telefon (PoE) IP112 IP Telefon (PoE)
HD Ses Kalitesi, SIP ve PoE Destekli, kullanışlı IP Telefon
HD Ses kalitesi ve fonksiyonel özellikleriyle kullanışlı IP Telefonu

Garanti

Sorununuzu hızlı ve profesyonel bir şekilde çözmeye çalışırız. Ürün sorunlarının pek çoğunun çözümünü, online destek sitemizde veya Jabra Destek Hizmetlerini arayarak bulabilirsiniz.

Sorununuzu burada çözemezsek ve ürününüz Garanti koşulları kapsamındaysa (aşağıya bakın), bölgenize uyan talimatları izleyin veya ürününüzü iade etmek için yerel Jabra Destek Hizmetleri ile iletişime geçin. Garanti kapsamına girmek için her zaman satış fişi veya başka bir satış belgesi sunmanız gerekmektedir.

Haberler

Bütünleşik iletişim alanında faaliyet gösteren iki dünya markası : Aastra ve Mitel güçlerini birleştirdi. Mitel Networks Corporation ve Aastra Technologies Ltd’ in birleşme işlemleri tamamlandı ve toplamda 1.1 Milyar USD dan fazla cirosu ve 60 milyon müşterisi olan bir şirket haline geldiler.