Giyimkent/Esenler/İSTANBUL 0 (212) 210 81 82

LG-ERICSSON TELEFON SANTRALLERİDünya'nın en büyük iki teknoloji firması olan LG-ERICSSON tarafından size özel olarak yüksek teknoloji ile üretildi.

LG-ERICSSON’ın bu gün Türkiye pazarında Aria Soho Telefon Santrali, IP LDK Serisi Telefon Santralleri ve PURE IP yapıdaki IPECS santrali bulunmaktadır. ERICSSON-LG bu gün son kullanıcıya sunduğu santralleri açık kaynak lisans modeli ile de bir ilki gerçekleştirmekte, ürünlerin ekstra özelliklerini bedelsiz olarak müşterilerine sunmaktadır.

LG-ERICSSON Santral Çözümleri:

Eciroğlu Elektronik olarak LG-ERICSSON’ı seçmemizdeki neden sizlere en iyi ve en yeni teknolojiyi sunmaktır. LG-ERICSSON’ın firmasının son kullanıcıların istek ve sorunlarına bulduğu hızlı çözümler bizim en önemli ilkemiz olan mutlak müşteri memnuniyetini benimsediklerinin bir kanıtıdır. Bu yüzden siz müşterilerimiz için bu gün Dünyanın en önde gelen firmalarından biri olan LG-ERICSSON’ın ürünlerini öneriyoruz.


LG-ERICSSON’ın Telefon Santralı Satışı ve Teknik Servisi, Destek Hizmeti, Bakım-Tamir hizmeti vermekteyiz.


Garanti

Sorununuzu hızlı ve profesyonel bir şekilde çözmeye çalışırız. Ürün sorunlarının pek çoğunun çözümünü, online destek sitemizde veya Jabra Destek Hizmetlerini arayarak bulabilirsiniz.

Sorununuzu burada çözemezsek ve ürününüz Garanti koşulları kapsamındaysa (aşağıya bakın), bölgenize uyan talimatları izleyin veya ürününüzü iade etmek için yerel Jabra Destek Hizmetleri ile iletişime geçin. Garanti kapsamına girmek için her zaman satış fişi veya başka bir satış belgesi sunmanız gerekmektedir.

Haberler

Bütünleşik iletişim alanında faaliyet gösteren iki dünya markası : Aastra ve Mitel güçlerini birleştirdi. Mitel Networks Corporation ve Aastra Technologies Ltd’ in birleşme işlemleri tamamlandı ve toplamda 1.1 Milyar USD dan fazla cirosu ve 60 milyon müşterisi olan bir şirket haline geldiler.