Giyimkent/Esenler/İSTANBUL 0 (212) 210 81 82

MULTİTEK TELEFON SANTRALLERİ


Multitek markası santral ve telefon ürünleri üretiminde önde gelen firmalar arasında yerini almıştır.
MULTİTEK’in bu gün Türkiye'de IP ve Telefon Santralleri olarak iki kategoride ürün pörtföyü olmaktadır. MT 26 ve MT300 Telefon Santralleri, IPX-1000, Star1s ve Star2s IP Telefon Santralleri ürünleri bulunmaktadır.

Multitek Santral Çözümleri:

Eciroğlu Elektronik olarak kaliteli ürünler kategorisinde ön sıralarda bulunan MULTİTEK IP Telefon Santralleri ve Telefon Santralleri satış ve desteğinde de bulunmaktayız. MULTITEK Santrallerini kendimizde kullanmaktayız. Memlun olduğumuz sorun yaratmayan ürünlerdir. Bu yüzden siz müşterilerimize de bu ürünleri kullanmalarını tavsiye ediyoruz.


MULTİTEK’in Telefon Santralı Teknik Servisi ve Bakım-Tamir hizmeti vermekteyiz.


Garanti

Sorununuzu hızlı ve profesyonel bir şekilde çözmeye çalışırız. Ürün sorunlarının pek çoğunun çözümünü, online destek sitemizde veya Jabra Destek Hizmetlerini arayarak bulabilirsiniz.

Sorununuzu burada çözemezsek ve ürününüz Garanti koşulları kapsamındaysa (aşağıya bakın), bölgenize uyan talimatları izleyin veya ürününüzü iade etmek için yerel Jabra Destek Hizmetleri ile iletişime geçin. Garanti kapsamına girmek için her zaman satış fişi veya başka bir satış belgesi sunmanız gerekmektedir.

Haberler

Bütünleşik iletişim alanında faaliyet gösteren iki dünya markası : Aastra ve Mitel güçlerini birleştirdi. Mitel Networks Corporation ve Aastra Technologies Ltd’ in birleşme işlemleri tamamlandı ve toplamda 1.1 Milyar USD dan fazla cirosu ve 60 milyon müşterisi olan bir şirket haline geldiler.