8901 Marmora, Glasgow 8 (800) 552 5975

MITEL IP TELEFONLAR
Detaylar:

Mitel IP masaüstü ailesi, uygun maliyetli giriş seviyesinde IP telefonlardan sofistike IP telefonlara ve cihazlara, kablosuz telefonlara, konferans telefonlarına ve operatör konsollarına kadar çok geniş bir yelpazeye sahiptir.Mitel ürün ailesinde olan ip masaüstü cihazları ile sektöründeki en kapsamlı portföye sahiptir.

Mitel IP masaüstü ailesi, uygun maliyetli giriş seviyesinde IP telefonlardan sofistike IP telefonlara ve cihazlara, kablosuz telefonlara, konferans telefonlarına ve operatör konsollarına kadar çok geniş bir yelpazeye sahiptir.


Mitel ürün ailesinde olan ip masaüstü cihazları ile sektöründeki en kapsamlı portföye sahiptir. Mitel ip masaüstü cihazları ergonomik tasarıma, aynı zamanda modern ofislere özgü estetik dizaynlara ve çizgilere sahiptir. Mitel ip masaüstü cihazları ve uygulamaları kullanıcılara Mitel Ip İletişim platformu tarafından sağlanan zengin telefon özelliklerine kolay ve sezgisel erişim imkanı sağlar.


Garanti

Lorem ipsum dolor

Sorununuzu hızlı ve profesyonel bir şekilde çözmeye çalışırız. Ürün sorunlarının pek çoğunun çözümünü, online destek sitemizde veya Jabra Destek Hizmetlerini arayarak bulabilirsiniz.

Sorununuzu burada çözemezsek ve ürününüz Garanti koşulları kapsamındaysa (aşağıya bakın), bölgenize uyan talimatları izleyin veya ürününüzü iade etmek için yerel Jabra Destek Hizmetleri ile iletişime geçin. Garanti kapsamına girmek için her zaman satış fişi veya başka bir satış belgesi sunmanız gerekmektedir.

Haberler

Bütünleşik iletişim alanında faaliyet gösteren iki dünya markası : Aastra ve Mitel güçlerini birleştirdi. Mitel Networks Corporation ve Aastra Technologies Ltd’ in birleşme işlemleri tamamlandı ve toplamda 1.1 Milyar USD dan fazla cirosu ve 60 milyon müşterisi olan bir şirket haline geldiler.